Start » Aktualności » Benjamin Moore SCUFF-X - farba odporna na czarne ślady

Benjamin Moore SCUFF-X - farba odporna na czarne ślady

 

Benjamin Moore SCUFF-X - farby odporne na czarne ślady i zarysowania

 

Linia farb SCUFF-X powstała z myślą o przestrzeniach intensywnie eksploatowanych o wysokim natężeniu ruchu takich jak hotele, biura, szatnie, kluby fitness, gabinety czy szkoły. Farba akrylowa Benjamin Moore SCUFF-X jest dostępna w wersjach matowej i półmatowej, posiada rewolucyjną technologię "Scuff-Resistant", która zapobiega powstawaniu czarnych śladów i przetarć podczas przesuwania krzeseł i mebli, kontaktu ścian z walizkami, plecakami czy torebkami. Zamiast mocnego czarnego śladu w miejscu uderzenia widać jedynie niewielkie wybłyszczenie warstwy malarskiej.

Wszelkie zarysowania pozostawione przez metalowe elementy można bardzo łatwo usunąć z powierzchni ściany, gdyż farba SCUFF-X posiada doskonałą odporność na zmywanie, szorowanie i wnikanie plam, jak również powstrzymuje rozwój mikroorganizmów takich jak pleśń czy grzyby. Z tego powodu doskonale sprawdza się do pomieszczeń użyteczności publicznej, służby zdrowia, branży spożywczej. Znajduje zastosowanie także we wnętrzach mieszkalnych narażonych na powstawanie przetarć takich jak klatki schodowe, korytarze, pokoje dzięcięce, wiatrołapy.

Produkt znacznie przewyższa normy ekologiczne dla zawartości lotnych związków organicznych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla domowników. Farby Benjamin Moore SCUFF-X są laureatami licznych nagród przyznawanych przez uznane pisma związane z branżą budowlaną, np. "Grand Award" magazynu "Buildings".