Start » Aktualności » Nowość od Candis! ATF Onyx efekt oksydowanego metalu

Nowość od Candis! ATF Onyx efekt oksydowanego metalu

 

Candis ATF Onyx

Onyx to nowoczesna dekoracja z rodziny "Le Moderne" Antiche Terre Fiorentine włoskiej marki Candis. Zapewnia efekt oksydowanego metalu na ścianach wewnętrznych i meblach. Wykorzystuje naturalne procesy chemiczne zachodzące podczas utleniania metali dzięki czemu, po aplikacji specjalnego aktywatora, wiernie naśladuje rdzę.

Farba Onyx dostępna jest w dwóch wersjach, szaro-czarnym odcieniu Base Dark oraz szaro-zielonym Base Teal. O ostatecznym efekcie decyduje również wybór aktywatora, który jest dostepny w dwóch odmianach N i V, a także ilość położonych warstw i sposób aplikacji. Ponadto do zabezpieczenia dekoracji służy specjalny transparentny, wodorozcieńczalny lakier Fissativo Velalux. Łącznie pozwala to na wybór z gamy 6 różnych wykończeń podstawowych.

Dekoracja Onyx charakteryzuje się wysoką odpornością oraz wysoką wydajnością. Opakowanie o pojemności 2,5l wystarcza na ok. 12 m2 powierzchni (przy 1 warstwie). Przez zastosowanie naturalnych procesów związanych z powstawaniem rdzy, dekoracja Onyx zapewni każdemu wnętrzu indywidualny charakter - każda ściana będzię unikatowa w swoim rodzaju. Całkowicie ekologiczna formuła przyjazna dla alergików.