BM Color

Dekoracje ścienne BM Color!


<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-5MRL5X"height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start':new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0],j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src='//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);})(window,document,'script','dataLayer','GTM-5MRL5X');

Ekskluzywne farby i dekoracje ścienne zmieniają klimat każdego wnętrza, wprowadzając do niego pasję oraz wyrafinowaną elegancję. Skorzystaj z niewyczerpanej liczby pomysłów i stwórz przestrzeń, która najlepiej odzwierciedli Twoją osobowość.

Farby dekoracyjne Benjamin Moore oraz dekoracje ścienne najlepszych producentów, odkryją przed Tobą niezwykłe możliwości aranżacyjne i zabiorą Cię w fascynującą podróż do świata unikatowych barw i niepowtarzalnych motywów. Artystyczne malowanie wnętrz pozwala na wyrażenie swojej osobowości i uwydatnienie mistycyzmu, jaki kryją wnętrza. Tylko od Ciebie zależy sposób, w jaki postanowisz wyrazić swój styl. Dzięki dekoracjom ściennym oraz ekskluzywnym farbom stworzysz niespotykane projekty, tak wyjątkowe i oryginalne, jak Ty.
Już dziś odwiedź nasz niezwykły salon i zrealizuj swoje najskrytsze marzenia aranżacyjne.


05-110 Jabłonna, ul. Zegrzyńska 15B – zapraszamy.

Sklep otwarty:

Poniedziałek - Piątek: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Benjamin Moore