BM Color

Sztukateria NMC

Sztukateria jest cenionym sposobem dekorowania wnętrz oraz elewacji, znanym od starożytności. I choć czasy jej świetności przypadły na okres baroku i renesansu,  współcześnie cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem, wśród osób ceniących piękno, nienaganne proporcje i  bogactwo form.

Sztukateria NMC zaprojektowana tak, aby była funkcjonalna w każdych okolicznościach, a także by zaspakajała wszelkie oczekiwania w kwestii stylu.  Idealnie pasuje do klasycznych wnętrz, ale może być również doskonałym urozmaiceniem tych nowoczesnych.

W dzisiejszych czasach każdy chciałby mieszkać w domu, który odzwierciedla jego osobowość. Każdy ma również własną wizję dekoracji. Aby pomóc Państwu w nadawaniu wnętrzom osobistego charakteru, firma NMC opracowała pełną gamę gzymsów oraz listew ściennych i przypodłogowych wykonanych z pianki syntetycznej.  Dostępne w szerokiej palecie wzorów, zapewniają niemal nieograniczony wybór i liczne możliwości aranżacyjne.

Sztukateria to gustowne i stylowe rozwiązanie, które zmieni klimat każdego budynku i podniesie jego wartość.  Dzięki listwom, rozetom, gzymsom czy pilastrom zwykły pokój stanie się wytwornym salonem.

NOMASTYL
  • Szeroki wybór łatwych w montażu sztukaterii i rozet pomocniczych w indywidualizacji wystroju wnętrz i ukrywaniu przewodów, pęknięć i niedoskonałości.

WALLSTYL
  • Paleta listew płaskich odpornych na uderzenia dostosowanych do każdego gustu.

FLOORSTYL
  • Asortyment listew dekoracyjnych, które umożliwia zharmonizowanie stylu wnętrza od podłogi do sufitu. Równie solidne jak co wiele gatunków drewna, nowe listwy są odporne na działanie wody i zapewniają łatwość montażu i wymagają niewielkiej konserwacji.

ARSTYL
  • Szeroka oferta gzymsów, rozet, kolumn i pilasterów, które stylem i właściwościami technicznymi nie maja sobie równych.

DOMOSTYL
  • Niepowtarzalny projekt mocnych, twardych profili, które nadadzą charakter i ozdobią twoje elewacje.

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Benjamin Moore