BM Color

Zasłony panelowe firmy Faber są wykonywane dokładnie na wymiar i stanowią idealne rozwiązanie dla bardzo dużych okien. Mogą spełniać rolę zarówno zasłon do drzwi przesuwnych jak i stanowić swego rodzaju dekoracyjną ściankę dzielącą pomieszczenie.

Zasłony mogą być wykonane w szerokościach od 80 cm do 6 metrów z zastosowaniem szyn od 2 do 5 torów. W zależności od szerokości, istnieje możliwość zastosowania od 2 do 10 paneli tkaniny.

Stosowanie do potrzeb, wszystkie panele mogą być wykonane z tej samej tkaniny, z zastosowaniem kombinacji 3 różnych kolorów lub wzorów oraz tkanin przepuszczających światło słoneczne.Daje to możliwość stworzenia zasłon zgodnie z własnym indywidualnym projektem. Zasłony panelowe mogą być sterowane przy pomocy plastikowego drążka lub pętli sznura. Pojedynczy panel może być przesuwany ręcznie. Tkaniny stosowane w zasłonach panelowych są wykorzystywane również do produkcji rolet, co pozwala na uzyskanie zarówno efektu harmonii jak też różnorodności w pomieszczeniu.

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Benjamin Moore