BM Color

Natura Interior Waterborne Paint Primer 511

Wodorozcieńczalna wewnętrza farba gruntująca z zerową zawartością LZO, przeznaczona do gruntowania ścian i sufitów przed aplikacją farb z linii Natura.

 

Farba Natura™ lnie najlepsza!
Idealna przestrzeń z niezakłóconą harmonią barw. Przyjazna, świeża i zdrowa.

  

Zadbaj o komfort tych, których kochasz.

Linia Natura została przygotowana z niespotykaną dbałością o środowisko naturalne oraz zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

 

 • Opis: wodorozcieńczalna, akrylowa farba gruntująca z zerową zawartością lotnych związków organicznych (bezemisyjna), przeznaczona do gruntowania wewnętrznych ścian i sufitów oraz elementów wykończeniowych (np. listew, rozet i gzymsów).

Produkt stosowany przed aplikacją wodorozcieńczalnych farb z linii NATURA®.
Z uwagi na wyjątkowe właściwości, produkt szczególnie polecany jest do dekoracji wnętrz mieszkalnych (sypialni, salonów, pokoi dziecięcych, etc.).

 

 

Właściwości: grunt posiada doskonałą siłę krycia, krótki czas schnięcia, ogranicza zużycie farby nawierzchniowej (oszczędność czasu i kosztów wymalowania), wyrównuje i redukuje chłonność podłoża, wzmacnia jego strukturę, ujednolica kolorystycznie i zapewnia doskonałą przyczepność farby. Produkt spełnia wymagania LEED®.

Green Promise™ - w trosce o środowisko naturalne i Twoje bezpieczeństwo.

  

Green Promise™ oznacza, że produkty z linii Natura spełniają lub znacznie przewyższają restrykcyjne wymagania i normy instytucji, testujących i certyfikujących produkty malarskie o niskiej lub zerowej zawartości lotnych związków organicznych (LZO).

  

Zastosowanie: tradycyjne wyprawy wapienno-cementowe i cementowe, cienkowarstwowe tynki mineralne i akrylowe, gładzie gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, tapety, budowlane bloczki konstrukcyjne, beton, podłoża drewniane i drewnopochodne oraz renowacja powłok dyspersyjnych.


Kolorystyka: biel z możliwością podbarwiania na psatelowe odecieniy pozwalające uzyskać wyjątkowo szeroką gamę odcieni w innowacyjnym systemie barwienia GENNEX Platform.


Stopień połysku: pełny mat


Wydajność: ok. 10-12 m2/l


Opakowania: 0,95 l; 3,78 l

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Benjamin Moore