BM Color

NOWOŚCI

 Natura Interior Acrylic Latex Flat Finish 512

Wodorozcieńczalna wewnętrza farba akrylowa z zerową zawartością LZO, przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów. Pełny mat.

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa z zerową zawartością lotnych związków organicznych („Zero VOC”), tworząca dekoracyjne, trwałe i zmywalne, w pełni matowe wykończenie. Stworzona w trosce o ochronę środowiska naturalnego i Twoje bezpieczeństwo.

 Natura Interior Acrylic Latex Eggshell Finish 513

Wodorozcieńczalna wewnętrza farba akrylowa z zerową zawartością LZO, przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów. Półmat.

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa z zerową zawartością lotnych związków organicznych („Zero VOC”), tworząca dekoracyjne, trwałe i w pełni zmywalne, półmatowe wykończenie. Stworzona w trosce o ochronę środowiska naturalnego i Twoje bezpieczeństwo.

 Natura Interior Waterborne Paint Primer 511

Wodorozcieńczalna wewnętrza farba gruntująca z zerową zawartością LZO, przeznaczona do gruntowania ścian i sufitów przed aplikacją farb z linii Natura.

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba gruntująca z zerową zawartością lotnych związków organicznych („Zero VOC”). Stworzona w trosce o ochronę środowiska naturalnego i bezpieczeństwo użytkowników.

 Color Samples 127 - tester kolorów

Tester kolorów w formie wodorozcieńczalnej, lateksowej farby akrylowej, tworzącej półmatowe wykończenie.

Sprawdź kolor przed finalnym malowaniem całego wnętrza. Tester kolorów to strzał w 10-tkę!

  
Aura® Matte Waterborne Interior Paint 522

Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock® Technology", tworząca wyjątkowo trwałe kolorystycznie i dekoracyjne, matowe wykończenie.


Farby Aura. Eksplozja kolorów! Aura. Nowa Generacja farb.


 Aura® Eggshell Waterborne Interior Paint 524

Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock®  Technology", tworząca wyjątkowo trwałe kolorystycznie i dekoracyjne, półmatowe wykończenie.


Farby Aura. Eksplozja kolorów! Aura. Nowa Generacja farb!

 Aura® Bath & Spa Matte Finish 532

Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock®  Technology", przeznaczona do dekoracji łazieniek, saun i kuchni. Mat. 

Matowa farba w Twojej łazience, saunie lub kuchni! Teraz to możliwe. Produkt łaczy wyjątkową odporność na działanie wysokiej wilgotności powietrza z elegancją matowego wykończenia.
  


Aura® Interior/Exterior Color Foundation 521

Wodorozcieńczalny, akrylowy podkład kolorystyczny z rewolucyjną technologią "ColorLock Technology", stosowany przed aplikacją farb z linii Aura w nasyconych, trudno kryjących odcieniach.


Nieoceniona pomoc przy stosowaniu farb w ciemnych, czerwonych i żółtych odcieniach!

 Waterborne Ceiling Paint 508

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa przeznaczona do dekoracji sufitów. Pełny mat.

Specjalna technologia maksymalnej redukcji refleksów świetlnych na suficie.  

 Extender 518

Wodorozcieńczalny preparat akrylowy, wydłużający czas schnięcia farb lateksowych.

Rozwiązaliśmy problem zbyt szybkiego schnięcia farb lateksowych w niektórych warunkach temperaturowo-wilogotnościowych.

 Super Spec Green Interior Latex Primer Sealer 785

Wodorozcieńczalna farba akrylowa przeznaczona do gruntowania wewnętrznych ścian i sufitów.

Grunt posiada doskonałą siłę krycia, krótki czas schnięcia, ogranicza zużycie farby nawierzchniowej, wyrównuje i redukuje chłonność podłoża oraz wzmacnia jego strukturę. 

 Fresh Start® All-Purpose 100% Acrylic Primer 023 04

Wodorozcieńczalna, akrylowa farba gruntująca, izolująca plamy, zacieki i osady, przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
 

Produkt do stosowania przed aplikacją wodorozcieńczalnych farb marki Benjamin Moore w intensywnych lub trudnokryjących odcieniach. Grunt posiada bardzo dobre właściwości izolujące, doskonałą siłę krycia, właściwości wypełniające oraz wysoką przyczepność do podłoża. Baza Deep Color Base, barwiona na ciemne kolory.

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Benjamin Moore