BM Color

Color Samples 127 - tester kolorów

Tester kolorów w formie wodorozcieńczalnej, lateksowej farby akrylowej, tworzącej półmatowe wykończenie.

 
Opis: wodorozcieńczalna, wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa, pełniąca rolę testera kolorów przed finalnym malowaniem ściany, sufitu lub całego wnętrza. Produkt stwarza możliwość przetestowania wybranego odcienia na niewielkim fragmencie podłoża, co ogranicza koszty i eliminuje możliwość pomyłki w przypadku wyboru koloru niezgodnego z oczekiwaniami. Tester koloru pozwala na wstępną weryfikację odcienia farby na ścianie w warunkach specyficznego oświetlenia panującego we wnętrzu.

Uwaga!: ze względu na różnice w rodzaju, jakości oraz stopniu połysku farby, służącej do finalnego wykończenia całej powierzchni, a analogicznymi parametrami testerów COLOR SAMPLES 127, kolor próbki na ścianie może odbiegać od odcieni przedstawionych na wzorniku. Różnica może być szczególnie widoczna w przypadku zastosowania farb matowych (w porównaniu z półmatowym wykończeniem Color Samples 127).

• Zastosowanie: gruntowane lub malowane powierzchnie ścian lub sufitów. Produkt nie jest przeznaczony do wykonywania miejscowych poprawek

• Kolorystyka: szeroka gama kolorów z wzorników Affinity®, Color Preview® i Color Classic w systemie barwienia GENNEX® PLATFORM. 

• Stopień połysku: półmat 

• Wydajność:  ok. 5-6 m2/opak. przy jednokrotnym malowaniu.

• Opakowanie: 0,48 l

Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl
Benjamin Moore